KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
İş Yemeği Mekanları Restaurantları İstanbul

İstanbul'da iş yemekleri için en çok tercih edilen adresler ve bu adreslerin detaylı bilgileri sayfalarımızda yer alıyor. İstanbul şehrin her yerine dağılmış çok özel restaurantlatra sahip fakat işadamları özellikle bazı adresleri diğerlerinden daha fazla tercih ediyor. Sizde şık bir iş yemeği için bu adresleri tercih edebilirsiniz.


Sunset

Ulus Parkı'nın içerisinde yer alan Sunset Restaurant İstanbul'un en iyi manzaralı adreslerinden bir tanesi. İki köprü arasından boğazı gören restaurantta güzel havalar için bahçe olanağıda bulunuyor. Suşi bara ve geniş bir şarap menüsünede sahip olan Sunset Restaurant iş yemeklerinin en sevilen adreslerinden bir tanesi.


Park Şamdan

Nişantaşı'nda bulunan Park Şamdan İstanbul'un artık klasikleşmiş mekanlarından bir tanesi. Türk, İtalyan ve Fransız mutfağına sahip olan restaurant iş adamları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Mekanın menüsüde uzun yıllardan beri klasikleşmiş. Yabancı misafirleriniz içinde burada Türk mutfağının en özel tadlarını bulabilirsiniz.


Papermoon

Akmerkez'in altında bulunan Papermoon Restaurant İstanbul'un en klasik ve elit yemek adreslerinden bir tanesi. Her kesimden geniş bir müdavim kitlesine sahip restaurantı işadamlarıda sıklıkla tercih ediyor. İtalyan mutfağından örneklerin sunulduğu Papermoon iş yemeklerininde en popüler adreslerinden bir tanesi.


Les Ambassadeurs

Swissotel'de hizmet veren Les Ambassadeurs otelin gastro pubı ve restaurantı olarak hizmet veriyor. Güzel bir boğaz manzarasına tepeden bakan restaurant iş yemeklerininde vazgeçilmez adreslerinden bir tanesi. Ayrıca şehrin pek çok popüler simasıda akşam yemekleri için sıklıkla bu restaurantı tercih ediyor.


Vogue

Beşiktaş'taki BJK Plaza'nın çatı katında uzun yıllardır hizmet veren Vogue işadamları, sporcular ve ünlü simalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kendisine ait şarap üretimide olan restaurantta dünya mutfağının seçkin örneklerini bulabilirsiniz. Vogue aynı zamanda suşidede oldukça iddaalı. Şehrin en iyi manzaralarından bir taneside Vogue Restaurant'ın artılarından.


Bebek Balıkçı

Bebek'in klasikleşmiş hale gelen ünlü balık restaurantı Bebek Balıkçı uzun yıllardır aynı adresta hizmet veriyor konuklarına. pek çok iş adamı ve yabancı konuk tarafından tercih edilen mekan muhteşem bir boğaz manzarasına sahip. Aynı zamanda İstanbul'un en iyi balık restaurantlarından olan Bebek Balıkçı yaz aylarında açılan bahçesi ilede açıkhavada boğaz keyfi yaşamanıza yardımcı oluyor.


Ulus 29

Ulus 29 uzun yıllardır İstanbul yeme içme hayatının en önemli duraklarından bir tanesi. İki köprü arasında kalan konumu ile İstanbul'un en iyi boğaz manzaralarından birisine sahip olan Ulus 29 iş adamları tarafındanda sıklıkla tercih ediliyor. Akdeniz mutfağı ve Türk mutfağı ağırlıklı menüsü ile İstanbul'un en iyi yeme içme adreslerinden birisi olan Ulus 29 restaurant ve bar olarak hizmet veriyor.


Şans

Şans Restaurant 1. Levent'te iş yemeklerinin vazgeçilmez adreslerinden bir tanesi. Menüsünde akdeniz mutfağına yer veren Şans Restaurant İstanbul'un tüm önemli iş merkezlerinin arasında yer alıyor. Etrafında yer alan önemli iş merkezlerinden dolayı öğlen yemekleri için rezervasyonsuz gitmemenizi öneriyoruz.


Maçka Brasserie

Nişantaşı'nda bulunan Maçka Brasserie Avrupa Yakası'nın en popüler adreslerinden bir tanesi. Arkasında yeşil bir bahçeside bulunan restaurantta dünya mutfağı ağırlıklı bir menü var. Öğlen ve akşam yemeği menüsü farklı olan restaurant iş yemekleri içinde şık bir atmosfere sahip.


Borsa İstinye Park

İstinye Park'ın içerisinde yer alan Borsa Restaurant dekorasyonu ve atmosferi ile göz dolduruyor. Haftaiçinde işadamları tarafından ağırlıklı olarak tercih edilen restaurant Türk Mutfağından seçkin örnekler sunuyor. Öğlen saat 12:00'de açılan restaurant gece saat 01:00'e kadar hizmet veriyor.


iş yemeği restaurantları, iş yemeği mekanları, iş toplantısı restaurantları, en iyi iş yemeği restaurantı, iş yemeği restaurantı istanbul, iş yemeği restaurantları istanbul, iş yemeği restaurantları listesi, iş yemeği mekanları listesi, iş yemeği, iş yemeği mekanları, istanbul iş yemeği adresleri, adresi, telefon, telefonu, nerede, nasıl gidilir, otopark, vale, tel, adres, ulaşım, iş toplantısı yemeği, iş görüşmesi yemeği, best business restaurants in istanbul, business restaurants istanbul, fiyatı, uygun, ucuz, menü, menüsü, fotoğrafları, harita, yorum
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi