KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Mikla Restaurant
HakkındaDetaylarYorumlarEditör Yorumu

Mikla Restaurant The Marmara Pera Oteli’nin çatı katında yer alıyor. Mikla İstanbul ve İskandinav yemeklerine ağırlık veren bir Akdeniz restoranıdır. Mikla, görkemli manzarasıyla eski şehrin merkezinde modern İstanbul hayat tarzını görmek isteyenlere mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Mikla’dan tarihi Haliç yarımadasını ve Boğaz’ı kuşbakışı izleyebilirsiniz.

Tepebaşı’ndaki The Marmara Pera Oteli’nin en üst iki katındaki Mikla’nın, Marmara Denizi’nden Haliç’e kadar müthiş bir manzarası var.

Akşam saatlerinde Mikla’ya uğrayanlar içecek olarak genellikle margarita ve frozen’ları tercih ediyor. Böğürtlenli Mojito ve Apeach Sunrise en favori içkiler. Üst terasında küçük bir havuzu da var. Sabah 10.00 - 19.00 arası havuz açık. 19.00 - 02.00 arası bar olarak hizmet veriyor. Menüyü, rafine Akdeniz mutfağı olarak tanımlıyorlar.

Mikla Restaurant açılış saati, kapalı gün bilgisi, yaklaşık fiyatları, ulaşım ve otopark bilgileri websitesi, telefon ve adres bilgileri için detaylar butonunu tıklayınız.


Yeme İçme Kategorilerine Göz Atın

Dünya Mutfakları İstanbul

İstanbul Yeme İçme Rehberi

İstanbul Manzara Restaurantları

Şans Restaurant


Bu sayfayı Gezen Ziyaretçilerimiz Şu Sayfalarıda Gezdiler

Vogue

Reina

İstanbul Modern

İstanbul Otelleri


Foto Galeri

Foto Galeri - Monica Bellucci & Sophie Marceumikla, mikla restaurant, mikla restaurant istanbul, mikla restaurant tepebaşı, mikla restaurant taksim, beyoğlu, mikla restaurant fiyat, mikla fiyat, mikla fiyatlar, mikla menü, mikla mehmet gürs, mikla marmara pera, mikla beyoğlu, mikla istanbul restaurant, mikla pera, mikla tel, mikla the marmara, mikla tepepebaşı, mikla taksim, mikla restaurant fiyat, mikla restaurant adres, mikla restaurant istanbul tel, mikla restaurant iletişim, nerede, nasıl gidilir, ne giyilir, ne içilir, fotoğrafları, yorumları, harita

Daha fazlası
Mikla Restaurant İletişim Bilgileri
Mikla Restaurant


Adres
Meşrutiyet Caddesi The Marmara Pera 


Tepebaşı Beyoğlu - İstanbul
Telefon
0090 212 251 46 46
Faks
0090 212 249 80 33
E Mail
Pera-info@themarmarahotels.com
Website
www.themarmarahotels.com
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi