KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?





Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Tüyap İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap İstanbul'da iki fuar alanına sahiptir. Bunlardan Beylikdüzü'nde bulunan fuar alanı Türkiye'nin en büyük fuar ve kongre merkezi olarak hizmet vermektedir. 65.000 metrekare kapalı alana sahip fuar alanında 10 farklı holde Türkiye'nin önemli ve büyük fuarları gerçekleştiriliyor. Tüyap İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi hakkında ulaşım, konaklama ve diğer önemli bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.





Tüyap İstanbul Ulaşım

Tüyap fuar alanı İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü'nde yer almaktadır. Tüyap fuar alanına ulaşım için belediye otobüsü, taksi, özel transfer servisi gibi ulaşım alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Bunların dışında katılmak istediğiniz fuara özel olarak düzenlenen servislerden yararlanabilir ya da kendi aracınızla fuar alanına ulaşabilirsiniz. Ulaşım alternatiflerini görmek için Tüyap fuar alanı ulaşımı sayfamıza tıklayabilirsiniz.



Tüyap Fuar Alanına Yakın Hoteller

Fuar alanına yakın konaklama alternatileri, hoteller, günlük kiralık daireler ve diğer alternatifler için detayları sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca hotel rezervasyon sayfamızda İstanbul'da faaliyet gösteren yediyüzün üzerindeki otelde en düşük fiyat garantisi ile rezervasyon yapabilirsiniz.




Tüyap Fuar Alanı Çevresindeki Restaurantlar

Fuar alanında bulunan yeme içme alternatifleri, fuar alanının etrafındaki restaurantlar ile yoğun çalışma günlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.



Tüyap Fuar Alanı Otoparkı

Tüyap Fuar Alanının otopark bilgilerini, otopark ücretlerini ve diğer otopark detaylarını sayfalarımızda bulabilirsiniz.




Tüyap Fuar Alanı Haritası

Tüyap Fuar Alanı'nın krokisini sayfamızda bulabilirsiniz. Bu krokide hollerin yerleşim şekli ve sıralamaları, otopark alanları ve fuar alanının etrafından geçen yolları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca fuar alanının haritasıda bu görüntüde yer almaktadır. Bunun yanısıra Tüyap Fuar Alanı'nın ulaşım haritasıda yine sayfalarımızda yer alıyor. Bu ulaşım haritası aracılığı ile fuar alanının ulaşım yollarını görüntüleyebilirsiniz.



Tüyap Fuar Alanı Bilgileri

Tüyap fuar alanına ait stand bilgileri, fuar alanı hakkındaki detaylar, fuar alanının yerleşim planı ve diğer pek çok bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz.

























tüyap, tüyap fuar, tüyap fuar takvimi istanbul, tüyap kitap fuarı, tüyap turizm fuarı, pencere, plastik, pvc fuarı, otomasyon fuarı, tüyap otobüs, belediye otobüsü, iett, tüyap otelleri, tüyap online davetiye, tüyap otopark, unicera, tüyap ulaşım, tüyap nerede, tüyapa nasıl gidilir, sahibi, servis, yemek yarışması, tüyap yakın oteller, tarım fuarı, tüyap tüm fuarcılık yapım a.ş., tüyap telefon, tüyap adres, tıp, tekstil, takı fuarı, emlak, emitt, elektrik, win, lojistik, tüyap kongre merkezi, tüyap harita, tüyap hotel, tüyap hostes, gold, gatronomi, gayrimenkul, tüyap giriş ücreti, yorum, forum, foto, fotoğraflar, resimler, tüyap fuar merkezi, tüyap fuar istanbul, tüyap fuarına nasıl gidilir, tüyap servis, tuyap.com.tr, tüyap beylikdüzz, tüyap beylikdüzü ulaşım, nasıl gidilir, tüyap beylikdüzü kroki, harita, tüyapa nasıl gidilir, tüyapa yakın oteller, giderim, tüyapa giden otobüsler, kiralık daire, tüyapdan, tüyap istanbul
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi