KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Atatürk Havalimanı Lounge Rehberi

Atatürk Havalimanı içerisinde çeşitli bankalar ve kuruluşlar tarafından müşterilerine özel hizmet vermek amacıyla lounge alanları oluşturulmuştur. Bu lounge alanlarında yeme, içme, internet gibi pek çok hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.            
                      

                           

       
THY Cip Lounge

THY Iç ve Dış Hat CIP Salonlari, Business Class ve Elit Kart sahibi yolcularin faydalanabildigi CIP Salonlari’dir. THY Cip Lounge 'da yeme içme hizmetlerinin dışında uçağınıza özel ulaşım gibi servislerde sunulmaktadır.

 
 


Tav Primeclass Lounge

TAV Primeclass Lounge CIP Servis’in bir parçasi olan ve Dis Hatlar’da bulunan salondan tüm Prime Pack misafirleri, Priorty Pass Kart sahipleri ve anlasmali kuruluslar; her anlamda özel ve ayricalikli hizmet alabiliyorlar.
 
Akbank Wings Primeclass Lounge

Atatürk Havalimanı Akbank Wings Lounge Iç ve Dis Hatlar ile Esenboga Dis Hatlar Salonları’ndan, Akbank'in belirledigi kart sahipleri ve "primeclass" yolculari tüm hizmetlerden sinirsiz faydalanabiliyorlar. Ayrıca internet, gazete, dergi hizmetleride ücretsiz olarak sunuluyor.
 
 Garanti Zone Lounge

Iç ve Dış Hatlar CIP Salonlari, Garanti Bankası'nin belirledigi kart sahipleri seyahatleri öncesinde kendileri için özel tasarlanan bu lounge'dan faydalanabiliyorlar. Garanti Lounge 'da ayrıca zaman geçirirken sıkılmamanız için birde bilardo masası bulunuyor.
 Yapı Kredi Lounge

Yapi Kredi Bankası’nin belirledigi kart sahipleri, seyahatleri öncesinde, Yapı Kredi Lounge 'da BTA Ikram Hizmetleri tarafindan servis edilen zengin self-servis aperatif bar, çocuk odasi, haftalik ve aylik dergiler, günlük gazeteler, TV, kablolu ve kablosuz internet, toplanti olanagi ile özel tasarlanan salondan faydalanabiliyorlar.
 


Millenium Lounge

Anlaşmalı havayolu firmalarinin first ve business class yolculari ile İş Bankası kredi karti sahiplerinin agirlandigi, 24 saat hizmet verilen bir salondur. Millenium Lounge 'da yemek, içecek ve internet servislerinden faydalanabilirsiniz.
 
HSBC Advantage Lounge

HSBC kredi kart sahiplerinin agirlandigi, 24 saat hizmet verilen yolcu salonunda sicak ve soguk içecekler, aperatif yiyecekler BTA Ikram Hizmetleri tarafindan servis ediliyor. HSBC Advantage Lounge 'da internet ve ofis hizmetlerindende faydalanabilirsiniz.
 


British Airways Terrace Lounge

British Airways Terraces Lounge ’da 06:30-18:30 saatleri arasinda hizmet veriliyor. Salonda, British Airways, Iberia ve Qatar Havayollari "Business class" yolculari, BTA Ikram Hizmetleri tarafindan servis edilen sicak ve soguk içecek çesitleri, sandviçler ve aperatif yiyeceklerle agirlaniyorlar.
 

 

lounge, lounge havaalanı, lounge hizmeti, atatürk havalimanı lounge, hizmetleri, nerede, ücret, fiyat, nasıl gidilir, yeme içme, atatürk havalimanı garanti lounge, thy cip hizmeti, salonu, bedeli, nedir, telefon, primeclass lounge, primeclass cip lounge, atatürk havalimanı wings lounge, akbank, atatürk havalimanı garanti lounge, atatürk havalimanı banka lounge, shop and miles, bonus, garanti lounge atatürk havalimanı, yapı kredi world lounge, iş bankası lounge, atatürk havaalanı, hsbc lounge, advantage, giriş, kredi kartı, banka, servis, havalimanındaki, iç hatlar, dış hatlar, uçak, misafir, ataturk airport lounge, ataturk havalimanı iş bankası, garanti
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi