KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı

Kadıköy'den Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmak için 5 farklı ulaşım alternatifine sahipsiniz.

Buna göre

Taksi ile gitmek isterseniz mesafe yaklaşık 39 km.dir. Seyahat süreniz yaklaşık olarak 45 dak. ile 1 saat arasıdır. Trafikteki aksamalarla bu süre çok daha uzayabilir.

Havalimanı Transfer Servisi ile gitmek isterseniz adresinizden özel şöförlü bir araç ile transferiniz sağlanması halinde havalimanına resmi partnerimiz olan İstanbul Airport Transfer ile ulaşabilirsiniz.

E10 ve E10 Ekspres sefer sayılı belediye otobüslerini kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz.

Haydarpaşa Tren İstansyonu'ndan trene binerek Pendik İstasyonu'na ardından 132 yada E9 numaralı otobüslere aktarma yapılarak havalimanına ulaşılabilir.

                                                                                                                                Reklam

 


Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İzmit'e ulaşmanın en konforlu ve keyifli yolu; Istanbul Airport Transfer Havalimanına Diğer Ulaşım Yöntemleri:         

Havalimanı Transfer Servisi : Sabiha Gökçen Havalimanı'na şehrin pek çok noktasından Istanbul Airport Transfer ile ulaşabilirsiniz. Ekonomik, güvenli ve konforlu ulaşım için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Havaş İle Ulaşım: Havaş ile şehrin çeşitli noktalarından Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmak mümkün. Firmanın şehrin değişik noktalarından kalkan servis minibüslerinin kalkış saatleri ve kalkış noktaları sayfalarımızda yer alıyor.


Taksi İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 24 saat taksi bulabilme şansınız var. İö hatlar ve dış hatlar kapısında taksi bulabilirsiniz. Taksi fiyatları açılış ücretine km. başına belirli bir ücret tutarı eklenmesi yöntemi ile hesaplanmaktadır. İlginizi Çekebilir                                           

Sabiha Gökçen Havalimanı Rehberi:
Sabiha Gökçen Havalimanı hakkında aradığınız tüm bilgileri ulaşabileceğiniz detaylı havalimanı rehberimizde Havalimanı Otellerini, Havalimanı restaurantları, Duty Free alanını ve daha bir çok önemli bilgiyi bulabileceksiniz. Daha Fazla İstanbul                                    

İstanbul Yeme İçme Rehberi: İstanbul'un en iyi restaurantları, yeme içme haberleri, kategorize edilmiş yeme içme rehberi ve daha fazlası yeme içm sayfalarımızda. İstanbul'da bulunan 1000'den fazla restaurant hakkında editörlerimizin yorumları ve tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsiniz.


İstanbul Gezi Rehberi: İstanbul'da bulunan müzeler, saraylar, alışveriş noktaları, tarihi mekanlar ve çok daha fazlası gezi sayfalarımızda. Sayfalarımızda gezinirken İstanbul'u yeniden keşfedecek ve İstanbul seyahatiniz için keyifli adresler keşfedeceksiniz.


İstanbul Gece Hayatı Rehberi: İstanbul'un gece hayatına dair aradığınız her şey sayfalarımızda. Şehrin en iyi gece kulüpler, etkinlik ve parti bilgileri, mekanlara ait detaylı bilgiler. İstanbul gece hayatına dair bilmek istediğiniz her şeyi gece hayatı rehberimizde bulabileceksiniz.


İstanbul Alışveriş Rehberi: İstanbul'un tüm alışveriş merkezleri, alışveriş noktaları, markalardan kampanya haberleri, eski alışveriş merkezleri, alışveriş haberleri sayfalarımızda yer alıyor. Ayrıca modacılar, kıyafet alışveriş noktaları, ünlü markalara ait bilgileri hepsi alışveriş rehberimizde.


Foto Galeri: İstanbul ve çevresini fotoğraf galerimizde keşfe çıkın.  İstanbul'a ve İstanbul'un çevresine ait fotoğraflar, yaşam, moda, ünlüler, İstanbul'un tarihi ve turistik mekanları, İstanbul'un gece yaşaımı hepsi fotoğraf galerimizde. İstanbul'u fotoğraf galerilerimizde keşfedin.

kadıköyden sabiha gökçen, kadıköyden sabiha gökçene nasıl gidilir, kadıköyden sabiha gökçene ulaşım, kadıköyden sabiha gökçen havaalanına nasıl gidilir, sabiha gökçenden kadıköye transfer, sabiha gökçenden kadıköye nasıl gidilir, sabiha gökçen kadıköy arası kaç km, sabiha gökçenden kadıköy ulaşım, kadıköyden sabiha gökçen havaalanı, sabiha gökçen kadıköy iett belediye otobüsleri, saatleri, nerden geçer, nerden kalkar, sabiha gökçen havaalanına nasıl gidilir,  kadıköyden sabiha gökçene servis, kadıköy sabiha gökçen havaş, kadıköy sabiha gökçen arası kaç km, kadıköy sabiha gökçen havaş saatleri, kadıköy sabiha gökçen ulaşım, kadıköy sabiha gökçen servis, sabiha gökçen kadıköy, sabiha gökçen kadıköy ulaşım, sabiha gökçen havaalanı kadıköy, sabiha gokcen airport to kadökoy, sabiha gokcen airport from kadikoy, sabiha gökçen kadıköy, sabiha gökçen kadıköy havaş, sabiha gökçen kadıköy ekspres, sabiha gökçen kadıköy otobüs, sabiha gökçen kadıköy iett, sabiha gökçen kadıköy ulaşım, sabiha gökçen kadıköy arası kaç km, sabiha gökçen kadıköy otobüs seferleri, kadıköyden sabiha gökçene nasıl gidilir, kadıköyden sabiha gökçene nasıl giderim, kadıköyden sabiha gökçen otobüs saatleri, kadıköyden sabiha gökçen havaalanına nasıl gidilir, kadıköy sabiha gökçen iett saatleri, kadıköy sabiha gökçen havaalanı, kadıköy sabiha gökçen otobüs, kadıköy sabiha gökçen otobüsü, kadıköy sabiha gökçen arası kaç km, kadıköy sabiha gökçen otobüs seferleri, kadıköy sabiha gökçen otobüs saatleri,
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi