KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Taksi
 
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 24 saat taksi bulabilirsiniz. İç hatlar geliş ve dış hatlar geliş kapılarının önünde taksi bulabilirsiniz. Takside unutulan eşyalarınız için 0216 588 00 35 ve 0216 585 51 80 numaralı telefon veya 0216 304 40 99 numaralı fakstan bilgi alabilirsiniz. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı 24 saat taksi hizmeti için; 0216 588 00 35 - 0216 585 51 80 nolu telefonu arayabilirsiniz.                                                                                                                              Reklam
Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşımın en ekonomik ve en kolay yolu, havalimanı transferleriniz için yada havalimanında karşılamalarda hizmetinizde; www.istanbulairport-transfer.com Havalimanına Diğer Ulaşım Yöntemleri :   :

Havalimanı Transfer Servisi : Sabiha Gökçen Havalimanı'na şehrin pek çok noktasından Istanbul Airport Transfer ile ulaşabilirsiniz. Ekonomik, güvenli ve konforlu ulaşım için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Belediye Otobüsü İle Ulaşım: Şehrin Anadolu ve Avrupa Yakasından kalkan İETT'ye bağlı belediye otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na en ekonomik yoldan ulaşabilirsiniz. Kalkış saatleri ve güzergahlar sayfalarımızda yer alıyor.


Havaş İle Ulaşım: Havaş ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmak mümkün. Firmanın şehrin değişik noktalarından kalkan servis minibüslerinin kalkış saatleri ve kalkış noktaları sayfalarımızda yer alıyor.


Taksi İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 24 saat taksi bulabilme şansınız var. Diğer yöntemlere göre daha pahalı olan taksi alternatifi ile havalimanına ulaşabilmek yada havalimanından şehre gidebilmek mümkün.


Deniz Otobüsü İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım için deniz otobüsü kullanılabilir. Havalimanına en yakın durak olan Pendik'te indikten sonra otobüs ya da taksi ile tekrar aktarma yapmak gerekir.


Tren İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'na tren ile ulaşım için en yakın tren istasyonu Pendik Tren İstansyonu'dur. Buradan indikten sonra taksi ya da belediye otobüsünü tekrar kullanmak gerekmektedir. İlginizi Çekebilir                                                


Sabiha Gökçen Havalimanı Rehberi: Sabiha Gökçen Havalimanı hakkında aradığınız tüm detaylı bilgileri sayfalarımızda bulabilrsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı oteli, duty free alanları, yeme içme alanları, alışveriş noktaları ve daha fazlası rehberimiz sayfalarında yer alıyor. Daha Fazla İstanbul                                    

İstanbul Yeme İçme Rehberi: İstanbul'un en iyi restaurantları, yeme içme haberleri, kategorize edilmiş yeme içme rehberi ve daha fazlası yeme içm sayfalarımızda. İstanbul'da bulunan 1000'den fazla restaurant hakkında editörlerimizin yorumları ve tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsiniz.


İstanbul Gezi Rehberi: İstanbul'da bulunan müzeler, saraylar, alışveriş noktaları, tarihi mekanlar ve çok daha fazlası gezi sayfalarımızda. Sayfalarımızda gezinirken İstanbul'u yeniden keşfedecek ve İstanbul seyahatiniz için keyifli adresler keşfedeceksiniz.


İstanbul Gece Hayatı Rehberi: İstanbul'un gece hayatına dair aradığınız her şey sayfalarımızda. Şehrin en iyi gece kulüpler, etkinlik ve parti bilgileri, mekanlara ait detaylı bilgiler. İstanbul gece hayatına dair bilmek istediğiniz her şeyi gece hayatı rehberimizde bulabileceksiniz.


İstanbul Alışveriş Rehberi: İstanbul'un tüm alışveriş merkezleri, alışveriş noktaları, markalardan kampanya haberleri, eski alışveriş merkezleri, alışveriş haberleri sayfalarımızda yer alıyor. Ayrıca modacılar, kıyafet alışveriş noktaları, ünlü markalara ait bilgileri hepsi alışveriş rehberimizde.


Foto Galeri: İstanbul ve çevresini fotoğraf galerimizde keşfe çıkın.  İstanbul'a ve İstanbul'un çevresine ait fotoğraflar, yaşam, moda, ünlüler, İstanbul'un tarihi ve turistik mekanları, İstanbul'un gece yaşaımı hepsi fotoğraf galerimizde. İstanbul'u fotoğraf galerilerimizde keşfedin.

 
sabiha gökçen havalimanı taksi, sabiha gökçen havalimanı taksi ücretleri, sabiha gökçenden taksi, sabiha gökçene taksi, sabiha gökçen taksi durağı, sabiha gökçen taksi ücreti, sabiha gökçen havalimanı taksi fiyatları, taksi ücretleri istanbul, sabiha gökçen havalimanından taksi, sabiha gökçen havaalanından taksi, sabiha gökçen havalimanı taksi ücreti, sabiha gökçen havalimanı taksi durağı, taksi sabiha gokcen havalimanı, flughafen istanbul taxi, sabiha gokcen airport taxi, taxi price in sabiha gokcen airport, taxi price in istanbul airport

İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi