KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Otomobil

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Anadolu yakası Pendik, Kurtköy’de, Kadıköy’e 40 km, Pendik’e 12 km, Taksim’e ise 50 km mesafededir.
 
TEM otoyoluna olan 1.5 km bağlantısıyla ulaşım açısından da son derece rahat bir trafiğe sahiptir.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ulaşım;

TEM (E 80);

İstanbul’dan Ankara istikametine giderken, Kartal çıkışından sonra Kurtköy/Harmandere/Sabiha Gökçen tabelasını takip ederek, 2 km sonra havalimanına ulaşılabilirsiniz.

TEM (E 80);

Ankara’dan İstanbul istikametine giderken, Şekerpınar çıkışından sonra, Kurtköy/Sabiha Gökçen tabelasını takip ederek, 4 km sonra, havalimanına ulaşılabilir.

E 5 (D 100);

İstanbul’dan Ankara istikametine giderken, Kaynarca Tersane çıkışından Sabiha Gökçen tabelasını takip ederek, 7 km sonra havalimanına ulaşılabilirsiniz.

E 5 (D 100);

Ankara’dan İstanbul istikametine giderken, Tuzla köprüsünden sonra, Sabiha Gökçen tabelasını takip ederek, 7 km sonra havalimanına ulaşılabilirsiniz.

Şile yolu;
 
E 5 veya TEM Otoyolu bağlantı yollarıyla Kurtköy tabelalarını takip ederek, 25 km sonra havalimanına ulaşılabilirsiniz. Ayrıca alternatif olarak Şile yolu ile bağlantılı Sarıgazi, Samandıra, Sultanbeyli yan yollarını kullanarak ve Kurtköy, Sabiha Gökçen tabelalarını takip ederek havalimanına ulaşmanız mümkündür.
 
Not: Bu yol, Ümraniye tarafından gelişte rahat bir alternatif oluşturmaktadır. Havalimanı, Ümraniye’den yaklaşık 30 km uzaklıktadır.

Sahil yolu;
 
Bağdat Caddesi’nden başlayan sahil yolunu kullanarak, Kaynarca Tersanesi’nin önünden havalimanı tabelalarını takip ederek havalimanına ulaşılabilirsiniz.

                                                                                                                                Reklam
Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşımın en kolay ve ekonomik yolu, dilediğiniz saatte otopark ücretleri ve trafikle uğraşmadan www.istanbulairport-transfer.com Havalimanına Diğer Ulaşım Yöntemleri:        


Havalimanı Transfer Servisi: Sabiha Gökçen Havalimanı'na şehrin pek çok noktasından Istanbul Airport Transfer ile ulaşabilirsiniz. Ekonomik, güvenli ve konforlu ulaşım için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Belediye Otobüsü İle Ulaşım: Şehrin Anadolu ve Avrupa Yakasından kalkan İETT'ye bağlı belediye otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na en ekonomik yoldan ulaşabilirsiniz. Kalkış saatleri ve güzergahlar sayfalarımızda yer alıyor.


Havaş İle Ulaşım: Havaş ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmak mümkün. Firmanın şehrin değişik noktalarından kalkan servis minibüslerinin kalkış saatleri ve kalkış noktaları sayfalarımızda yer alıyor.


Taksi İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 24 saat taksi bulabilme şansınız var. Diğer yöntemlere göre daha pahalı olan taksi alternatifi ile havalimanına ulaşabilmek yada havalimanından şehre gidebilmek mümkün.


Deniz Otobüsü İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım için deniz otobüsü kullanılabilir. Havalimanına en yakın durak olan Pendik'te indikten sonra otobüs ya da taksi ile tekrar aktarma yapmak gerekir.


Tren İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'na tren ile ulaşım için en yakın tren istasyonu Pendik Tren İstansyonu'dur. Buradan indikten sonra taksi ya da belediye otobüsünü tekrar kullanmak gerekmektedir.

 İlginizi Çekebilir                                                


Sabiha Gökçen Havalimanı Rehberi: Sabiha Gökçen Havalimanı hakkında aradığınız tüm detaylı bilgileri sayfalarımızda bulabilrsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı oteli, duty free alanları, yeme içme alanları, alışveriş noktaları ve daha fazlası rehberimiz sayfalarında yer alıyor.


 Daha Fazla İstanbul                                    

İstanbul Yeme İçme Rehberi: İstanbul'un en iyi restaurantları, yeme içme haberleri, kategorize edilmiş yeme içme rehberi ve daha fazlası yeme içm sayfalarımızda. İstanbul'da bulunan 1000'den fazla restaurant hakkında editörlerimizin yorumları ve tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Gezi Rehberi: İstanbul'da bulunan müzeler, saraylar, alışveriş noktaları, tarihi mekanlar ve çok daha fazlası gezi sayfalarımızda. Sayfalarımızda gezinirken İstanbul'u yeniden keşfedecek ve İstanbul seyahatiniz için keyifli adresler keşfedeceksiniz.


İstanbul Alışveriş Rehberi: İstanbul'un tüm alışveriş merkezleri, alışveriş noktaları, markalardan kampanya haberleri, eski alışveriş merkezleri, alışveriş haberleri sayfalarımızda yer alıyor. Ayrıca modacılar, kıyafet alışveriş noktaları, ünlü markalara ait bilgileri hepsi alışveriş rehberimizde.
sabiha gökçen havalimanı ulaşımı, sabiha gökçene otomobile ile ulaşım, sabiha gökçene araba ile nasıl gidilir, sabiha gökçen için hangi otoyolu kullanmak gerek, sabiha gökçen araba ulaşımı, sabiha gökçene araba ile gitmek
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi