KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda inşası tamamlanan 4.718 araç ve 72 otobüs kapasiteli dört katlı otoparkın, açık otopark faaliyet göstermektedir. Mevcut terminal ile yeni hizmete giren otopark arasında karşılıklı hizmet veren ücretsiz bir yolcu servisi bulunmaktadır
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın Dış Hatlar ve İç Hatlar otopark alanları toplamı 8.510 m²’dir. Araç kapasitesi 1.250’dir. Havalimanında 250 araç için vale hizmeti verilmektedir.
Engelliler için iç ve dış hatlar otoparkında ve yeni hizmete giren çok katlı otoparkta hem açık hem kapalı katlarında özel park alanları mevcuttur.
 
Otopark ödeme gişeleri; İç Hatlar A Terminali gidiş salonu önünde ve Dış Hatlar Terminali çıkışındadır. Ödeme gişelerinde peşin veya kredi kartıyla ödeme yapılabilmektedir.
 
İç Hatlar ve Dış Hatlar otopark alanları terminal binaları önünde bulunmaktadır.
 
Gaziler ve engelliler için otopark ücretsizdir. 

Vale Park hizmeti için 0216 585 53 42 ve 43 numaralı telefonlardan iletişim kurabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı otopark ücretleri için tıklayınız

                                                                                                                                 ReklamTrafikle, otoparkla uğraşmadan Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmanın en kolay ve ekonomik yolu, dilediğiniz adresten tam saatinde ve karşılama ile; www.istanbulairport-transfer.com İlginizi Çekebilir                                            

Atatürk Havalimanı Rehberi:
Atatürk Havalimanı hakkında aradığınız tüm bilgileri ulaşabileceğiniz detaylı havalimanı rehberimizde Havalimanı Otellerini, Havalimanı restaurantları, Duty Free alanını ve daha bir çok önemli bilgiyi bulabileceksiniz.Sabiha Gökçen Havalimanı Rehberi: Sabiha Gökçen Havalimanı hakkında aradığınız tüm detaylı bilgileri sayfalarımızda bulabilrsiniz. Havalimanı Oteli, Havalimanı yeme içme rehberi ve dahası sayfalarımızda yer alıyor.
 Daha Fazla İstanbul                                    

İstanbul Yeme İçme Rehberi: İstanbul'un en iyi restaurantları, yeme içme haberleri, kategorize edilmiş yeme içme rehberi ve daha fazlası yeme içm sayfalarımızda. İstanbul'da bulunan 1000'den fazla restaurant hakkında editörlerimizin yorumları ve tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsiniz.


İstanbul Gezi Rehberi: İstanbul'da bulunan müzeler, saraylar, alışveriş noktaları, tarihi mekanlar ve çok daha fazlası gezi sayfalarımızda. Sayfalarımızda gezinirken İstanbul'u yeniden keşfedecek ve İstanbul seyahatiniz için keyifli adresler keşfedeceksiniz.


İstanbul Gece Hayatı Rehberi: İstanbul'un gece hayatına dair aradığınız her şey sayfalarımızda. Şehrin en iyi gece kulüpler, etkinlik ve parti bilgileri, mekanlara ait detaylı bilgiler. İstanbul gece hayatına dair bilmek istediğiniz her şeyi gece hayatı rehberimizde bulabileceksiniz.


İstanbul Alışveriş Rehberi: İstanbul'un tüm alışveriş merkezleri, alışveriş noktaları, markalardan kampanya haberleri, eski alışveriş merkezleri, alışveriş haberleri sayfalarımızda yer alıyor. Ayrıca modacılar, kıyafet alışveriş noktaları, ünlü markalara ait bilgileri hepsi alışveriş rehberimizde.


Foto Galeri: İstanbul ve çevresini fotoğraf galerimizde keşfe çıkın.  İstanbul'a ve İstanbul'un çevresine ait fotoğraflar, yaşam, moda, ünlüler, İstanbul'un tarihi ve turistik mekanları, İstanbul'un gece yaşaımı hepsi fotoğraf galerimizde. İstanbul'u fotoğraf galerilerimizde keşfedin.

sabiha gökçen havaalanı otopark, sabiha gökçen havaalanı otoparkı, sabiha gokcen havaalanı otopark ücreti, ücretleri, fiyatı saat ücreti, ne kadar, nerede, sabiha gökçen havalimanı otopark, sabiha gokcen havalimanı otopark ücretleri, ücreti, sabiha gökçen havalimanı otopark tarifesi, sabiha gokcen havalimanı otopark ücret tarifesi, sabiha gökçen havalimanı otopark vale, sabiha gökçen havalimanı otopark maksimum, sabiha gokcen havalimanı otopark bonus, sabiha gökçen havalimanı otopark kampanyası, kampanyaları, sabiha gökçen havalimanı park, sabiha gökçen havalimanı park ücretleri, park vale, sabiha gokcen airport parking, sabiha gokcen airport park area, sabiha gokcen havalimanı vale, flughafen sabiha gokcen park

İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi