KONAKLAMA
HAVAALANI
TÜRKİYE'DE VİZE
TURLAR
TREN ULAŞIMI
LÜKS YAŞAM
ARAÇ KİRALAMA
İŞ DÜNYASI
 
Plus Istanbul - İstanbul Şehir Rehberi
10 C˚
Skip Navigation Links
  İSTANBUL HAKKINDA
  KÜLTÜR & SANAT
  YEME & İÇME
  EĞLENCE & SAHNE
  GECE HAYATI
  SPOR
  ALIŞVERİŞ & MODA
  GEZİ
  MÜZİK
  EĞİTİM
  SAĞLIK
  ULAŞIM
  ÇOCUK
İstanbul'daki en sevdiğiniz tarihi eser hangisidir?

Oteller Detaylar için tıklayınız
Restaurant Detaylar için tıklayınız
Havaalanları Detaylar için tıklayınız
Fuarlar Detaylar için tıklayınız
Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İETT Belediye Otobüsü

Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım için İETT'ye ait otobüsleri kullanabilirsiniz. 4. Levent, Bostancı, Kadıköy, Kurtköy, Yenişehir, Kozyatağı, Kartal, Tepeören hattından kalkan ve bu hatlara Sabiha Gökçen Havaliamanı'ndan kalkmakta olan detaylı belediye otobüsü rehberimiz için belediye otobüsü ile ulaşım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Belediye otobüsü ile ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmanın en ucuz fiyatlı yoludur.


Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşmak için şu otobüsleri kullanabilirsiniz;

E3 - 4. Levent - Sabiha Gökçen Havalimanı : Sabiha Gökçen Havalimanı - Uydukent -4. Levent Metro hattı arasında sefer yapan E3 ile Avrupa Yakası'ndan Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat bu otobüste ulaşım süresini göz önüne almanızı öneririz.

Gidiş-Dönüş sefer süresi : 169 Dk.

E9 - Bostancı - Sabiha Gökçen Havalimanı : Bostancı - Sabiha Gökçen Havalimanı arasında çalışan E9 hattının gidiş dönüş sefer süresi yaklaşık olarak 75 dakikadır. Ekspress hattır.

Hattın Güzergahı Bostancı İDO -Maltepe -Atalar - Kartal İDO - Pendik İDO - Tersane Köprüsü - Sabiha Gökçen Havalimanıdır.


E10 - Kadıköy - Kurtköy - Sabiha Gökçen Havalimanı:  Kadıköy Kurtköy - Sabiha Gökçen Havalimanı arasında çalışan E10 hattının gidiş dönüş sefer süresi yaklaşık olarak 131 dakikadır.

16S - Sabiha Gökçen Havalimanı - Yenişehir - Kozyatağı:
Sabiha Gökçen Havalimanı Metrobüs Uzunçayır hattının gidiş dönüş sefer süresi 150 dakikadır.

132 - Kartal - Tepeören
:

                                                                                                                              Reklam
Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşımın en kolay ve ekonomik yolu; adresinizden havalimanına yada havalimanında karşılanarak adresinize www.istanbulairport-transfer.com Havalimanına Diğer Ulaşım Yöntemleri:   

Havalimanı Transfer Servisi : Sabiha Gökçen Havalimanı'na şehrin pek çok noktasından Istanbul Airport Transfer ile ulaşabilirsiniz. Ekonomik, güvenli ve konforlu ulaşım için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Belediye Otobüsü İle Ulaşım: Şehrin Anadolu ve Avrupa Yakasından kalkan İETT'ye bağlı belediye otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na en ekonomik yoldan ulaşabilirsiniz. Kalkış saatleri ve güzergahlar sayfalarımızda yer alıyor.


Havaş İle Ulaşım: Havaş ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşmak mümkün. Firmanın şehrin değişik noktalarından kalkan servis minibüslerinin kalkış saatleri ve kalkış noktaları sayfalarımızda yer alıyor.


Taksi İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 24 saat taksi bulabilme şansınız var. Diğer yöntemlere göre daha pahalı olan taksi alternatifi ile havalimanına ulaşabilmek yada havalimanından şehre gidebilmek mümkün.


Deniz Otobüsü İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım için deniz otobüsü kullanılabilir. Havalimanına en yakın durak olan Pendik'te indikten sonra otobüs ya da taksi ile tekrar aktarma yapmak gerekir.


Tren İle Ulaşım: Sabiha Gökçen Havalimanı'na tren ile ulaşım için en yakın tren istasyonu Pendik Tren İstansyonu'dur. Buradan indikten sonra taksi ya da belediye otobüsünü tekrar kullanmak gerekmektedir. İlginizi Çekebilir                                                


Sabiha Gökçen Havalimanı Rehberi: Sabiha Gökçen Havalimanı hakkında aradığınız tüm detaylı bilgileri sayfalarımızda bulabilrsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı oteli, duty free alanları, yeme içme alanları, alışveriş noktaları ve daha fazlası rehberimiz sayfalarında yer alıyor.
 Daha Fazla İstanbul                                    

İstanbul Yeme İçme Rehberi: İstanbul'un en iyi restaurantları, yeme içme haberleri, kategorize edilmiş yeme içme rehberi ve daha fazlası yeme içm sayfalarımızda. İstanbul'da bulunan 1000'den fazla restaurant hakkında editörlerimizin yorumları ve tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Gezi Rehberi: İstanbul'da bulunan müzeler, saraylar, alışveriş noktaları, tarihi mekanlar ve çok daha fazlası gezi sayfalarımızda. Sayfalarımızda gezinirken İstanbul'u yeniden keşfedecek ve İstanbul seyahatiniz için keyifli adresler keşfedeceksiniz.


İstanbul Alışveriş Rehberi: İstanbul'un tüm alışveriş merkezleri, alışveriş noktaları, markalardan kampanya haberleri, eski alışveriş merkezleri, alışveriş haberleri sayfalarımızda yer alıyor. Ayrıca modacılar, kıyafet alışveriş noktaları, ünlü markalara ait bilgileri hepsi alışveriş rehberimizde.


sabiha gökçen havalimanı iett, sabiha gökçen havalimanı iett seferleri, sabiha gökçen havalimanı iett saatleri, sabiha gökçen havalimanı belediye otobüs saatleri, sabiha gökçen havalimanına giden belediye otobüsleri, sabiha gökçen havalimanına otobüs varmı, nasıl gidilir, sabiha gökçene giden otobüsler, sabiha gökçene iett, sabiha gökçene iett seferleri, sabiha gökçene belediye otobüsü, sabiha gökçen iett, sabiha gökçen iett seferleri, sabiha gökçen iett otobüs, sabiha gökçen iett saatleri, sabiha gökçen iett otobüsleri, sabiha gökçen iett otobüs seferleri, sabiha gökçen iett ulaşım, sabiha gökçen belediye otobüsleri, sabiha gökçen belediye otobüs saatleri, sabiha gökçen ulaşım iett, sabiha gökçen ulaşım belediye otobüsü, sabiha gökçen uaşım otobüs, sabiha gökçen havaalanına giden otobüsler, sabiha gökçen havaalanı iett seferleri, sabiha gökçenden iett, sabiha gökçen havaalanı iett saatleri, sabiha gökçen havaalanı belediye otobüs saatleri, sabiha gokcen airport coach, nereden geçer, sabiha gökçen havaalanı
İstanbul Konaklama İstanbul Hotel İstanbul Apartman İstanbul Hostel İstanbul Kamp İstanbul Karavan İstanbul Konukevleri Türkiyede Vize İstanbul'daki Başkonsolosluklar Gümrük İşlemleri Türkiye'de Vize İşlemleri İstanbul Havaalanı İstanbul Havaalanı Karşılama İstanbul Havaalanı Transfer Atatürk Havalimanı Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı Havayolu Firmaları Turlar İstanbul Tur Rehberi Özel Turlar İstanbul Trenleri İstanbul'dan Yurtiçi Trenler İstanbul'dan Yurtdışı Trenler Haydarpaşa Tren istasyonu Sirkeci Tren İstasyonu Lüks Yaşam İstanbul Lüks Restaurantlar İstanbul Lüks Otelleri İstanbul'da Lüks Alışveriş İstanbul Araç Kiralama İstanbul'da Araç Kiralama Rehberi İstanbul İş Dünyası İstanbul Fuar Rehberi İstanbul Kongre Rehberi Foto Galeri Video Galeri İstanbul Mekanlar Rehberi Röportaj Etkinlikler & Şu Anda Ne Var Çocuk İstanbul Ulaşım İstanbul Sağlık Rehberi Yeme İçme İstanbul Restaurantları Kültür Sanat Eğlence & Sahne Gece Hayatı İstanbul Clubleri İstanbul Barlar Alışveriş & Moda İstanbul Gezi İstanbul Konserler İstanbul Eğitim Rehberi